Lajmi i fundit

LIVE - Sali Berisha prezanton në Mat kandidatit e koalicionit 'Bashkë Fitojmë', Skënder Gjuci

Panë natën e hyrjes së tyre në ‘BBV’, banorët përshkruajnë se si u ndjenë!

Panë natën e hyrjes së tyre në ‘BBV’, banorët përshkruajnë se si u ndjenë!

21:49, 18/03/2023
A+ Aa A-

Mbrëmjen e kaluar, banorët e “BBV” kishin mundësinë të ndiqnin natën e parë të hyrjes së tyre në shtëpi. Kjo pasi ata fituan sfidën e kompanisë së dyshekëve.

Banorët fituan një “Popcorn night” dhe shijuan natën e parë të këtij edicioni të formatit.

“Prime-n” e sotëm ata komentuan këtë moment, ndërsa nuk munguan komentet e bukura.

Olta: U kënaqëm shumë mbrëmë, ishte rikthim në kohë.

Dea: Mua më dha shumë forcë. Kujtova se sa shumë emocione kam patur atë natë.

Kiara: Unë u kënaqa duke parë gjyshen.

Luizi: Mua mu duk sikur kanë kaluar 2 vite.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco