VIDEO/ Amos dhe Dea tallen me Luizin dhe Kiarën


VIDEO/ Amos dhe Dea tallen me Luizin dhe Kiarën


10:46, 02/02/2023
A+ Aa A-

ËshtĂ« organizuar mbrĂ«mĂ« njĂ« dasmĂ« nĂ« shtĂ«pinĂ« e Big Brother Albania dhe protagonistĂ« kanĂ« qenĂ« Kiara dhe Luizi.

Të cilët e kanë shijuar shumë atmosferën madje i kanë dhuruar njëri-tjerit edhe puthjen e parë që të gjithë po e prisnin.

Megjithatë të vetmit që i kanë qëndruar larg kësaj dasme kanë qenë Amos dhe Dea, të cilët nuk i janë afruar aspak çiftit por kanë vendosur ta shohin këtë dasmë në distancë.

Madje madje roli i Deas dhe Amosit ka qenë fiks i atyre halleve ose xhajave që janë gjithnjë të pakënaqur dhe që komentet nuk i fillojnë më parë nga vetja por nga të tjerët 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco