Olta tha se 'di shumë gjëra' për Kiarën, reagon shoqja e ngushtë e moderatores

Olta tha se 'di shumë gjëra' për Kiarën, reagon shoqja e ngushtë e moderatores

10:17, 31/01/2023
A+ Aa A-

Shoqja e ngushtë e Kiara Titos, Liesa Haxhiasllani, ka reaguar pas deklaratave kërcënuese të Olta Gixharit, e cila tha se “di shumë gjëra për Kiarën.”

Liesa ka ndarë në Instastory postimin e “Iconstyle.al” për deklaratën e Oltës, krahas së cilit shkruan: “Çfarë di Olta që s’e dikam unë?”

Image

“Big Brother VIP” është rikthyer te ofendimet, gjuha seksiste, bullizuese, ofenduese dhe kërcënuese. Edhe pse u paralajmëruar se do humbisnin nga 2 mijë euro për secilin prej tyre, duket se VIP-at këtë vit janë në garë se kush ofendon më shumë dhe jo për 100 mijë euro.

Një debat mes Oltës dhe Luizit ka kaluar çdo kufi ditën e djeshme. Ata kanë përfshirë jo vetëm jetën jashtë shtëpisë, por edhe njerëz të tjerë.

Olta mes të tjerash ka “kërcënuar” se di shumë gjëra për Kiarën dhe Efin duke u shprehur se Tirana është e vogël dhe se me informacionet që ka mund t’i nxjerrë nga formati.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco