Nuk janë parë më nën shoqërinë e njëra-tjetrës/ Çfarë ka ndodhur mes Megi Pojanit dhe Dea Mishel? Flet blogerja

Nuk janë parë më nën shoqërinë e njëra-tjetrës/ Çfarë ka ndodhur mes Megi Pojanit dhe Dea Mishel? Flet blogerja

18:55, 01/12/2022
A+ Aa A-

 Megi Pojani dhe Dea Mishel u bënë të njohura për publikun kur xhironin 'Hostel'. Aty ato krijuan një miqësi të bukur që e ruajtën edhe jashtë. Shpesh shikoheshin në prani të njëra tjetrës dhe ishin prezente në festat më të rëndësishme të secilës. Por,së fundmi një ftohje është vënë re midis të dyjave.

E pyetur për këtë temë ka qënë Dea Mishel përballë Manushit. “Vazhdon të shoqërohesh me Megi Pojanin apo është ftohur marrëdhënia juaj”? pyet Manushi. “Gjatë verës jemi shoqëruar goxha po tani që kemi të dyja projektet tona nuk jemi parë aq shumë,jemi parë më shumë këtu në Top”- ia kthen Dea.

Manushi e ka ngacmuar edhe për pajtimin midis Dalinës dhe Megit por Dea e ka përballuar me një buzëqeshje duke mos konfirmuar asgjë.

Image

 

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco