'Nuk ishte faji yt', postimi i fundit i Shakirës ndez rrjetin

'Nuk ishte faji yt', postimi i fundit i Shakirës ndez rrjetin

21:27, 07/10/2022
A+ Aa A-

 Këngëtarja Shakira ka postuar një mesazh enigmatik në Instagram ku thotë “Nuk ishte faji yt”.

Artistja kolumbiane nuk ka treguar se për çfarë bëhet fjalë dhe tashmë ndjekësit kanë filluar duke ngritur pyetjen.

“A do të jetë titulli i një kënge të re?” apo “A është një tjetër mesazh për ish bashkëshortin?”. Ajo që dihet është se artistja është ende në mosmarrëveshje me Pike për kujdestarinë e dy fëmijëve,

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco