Lajmi i fundit

LIVE-SYRI TV/ TASK FORCE: Historia e pavarësisë, a i dimë të gjitha?

Meghan Markle donte të ishte 'Bleta Mbretëreshë',ekspertja zbulon prapaskenat

Meghan Markle donte të ishte 'Bleta Mbretëreshë',ekspertja zbulon prapaskenat

08:57, 01/10/2022
A+ Aa A-

Meghan Markle besonte se do të bëhej “bleta mbretëreshë” (pra, dikush që dominon) e familjes mbretërore britanike pasi u martua me Princin Harry, pohon një eksperte mbretëror.

“Unë mendoj se ka pasur përplasje kulturore, ka pasur përplasje personaliteti, por mendoj se në fund të fundit,

Meghan donte të bëhej blera mbretëreshë,” tha ekspertja mbretërore Katie Nicholl për “The Royal Beat” të True Royalty TV, sipas një artikulli të Mirror të botuar të premten.

Ekspertja mbretërore shtoi se ajo nuk mendonte se korrespodenca e hershme e Markle ishte “një çështje e madhe” sepse ajo do të dërgonte gjithashtu email natën vonë.

“Por kuptimi im nga njerëzit me të cilët fola, shumë prej të cilëve punuan për Sussexes, ishte se Meghan në veçanti do të dëshironte që gjithçka të bëhej në moment,” shpjegoi Nicholl.

Nicholl shpjegoi se Dukesha e Sussex-it, e cila u akuzua për bullizëm ndaj stafit, priste që Pallati të merrte masa të menjëhershme me kërkesën e saj, madje dyshohet se dërgonte email me urdhra natën vonë.

“Ajo priste një menjëhershmëri me emaile në agim, në mënyrë që të krijonte një ide, të dëshironte që ajo të ekzekutohej të nesërmen dhe nuk e kuptoi se Pallati funksiononte me një ritëm tjetër,” pohoi Nicholl.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco