Sara Hoxha dhe Ledion Liço do të bëhen prindër për herë të tretë

Sara Hoxha dhe Ledion Liço do të bëhen prindër për herë të tretë

19:49, 30/09/2022
A+ Aa A-

Sara Hoxha dhe moderatori Ledion Liço, do të bëhen prindër për herë të tretë.

Lajmi është zbuluar në promon e puntatës së radhës të "Ëndërrtjerrësit".

Video e episodit të 12-të të emisionit tregon një sekuencë ku të ftuarit urojnë Ledion Liçon “me një gocë”, gjë që do të thotë se Sara është shtatzënë.

Ledioni flet i përlotur për krijuesin e Top Chanel, Dritan Hoxhën:

“Për mua është pishman i madh, që tre fëmijët nuk do e njohin kurrë gjyshin e tyre.”

Megjithëse ende nuk dihen detaje të tjera, me sa duket Ledioni do që të jetë vajzë fëmija i tretë.

Sara dhe Ledioni janë prindër të dy djemve, London dhe Roman.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco