U përfol për një romancë me modelen spanjolle ,Eros Grezda na zbulon të dashurën e tij

U përfol për një romancë me modelen spanjolle ,Eros Grezda na zbulon të dashurën e tij

09:55, 30/09/2022
A+ Aa A-

Oriola Marashi dhe Eros Grezda ishin ndër çiftet më simpatike të shoëbizzit tonë. Por duket se kjo lidhje nuk zgjati shumë dhe çifti i dha fund pasi kaluan karantinën së bashku.

Pas ndarjes nga Oriola, futbollisti u përfol për një lidhje me modelen spanjolle. Ishte vetë modelja e cila publikoi një foto me Erosin dhe ngriti dyshimet, por duket se e vërteta qëndron ndryshe.

Image

Eros duket se ka nisur një romancë të re së fundmi.

Burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se zemrën e futbollistit ja ka rrëmbyer bjondja simpatike Ajsel Abazi, madje dyshja nuk kanë ngurruar as të publikojnë video nga momentet e tyre së bashku!

Image

Kujtojmë se Oriola dhe Grezda i dhanë fund marrëdhënies pikërisht për shkak të xhelozisë nga ana e këtij të fundit. Grezda ishte ai që përpiqej ta largonte Oriolën nga modelingu, duke sjellë kështu probleme në çift. Gjatë një intervistë për “Sport Magazine”, ai ka treguar se gjithmonë e ka bezdisur ky fakt pasi flitej për lidhjen e tij dhe jo karrierën.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco