Synimi i rradhës Hollywood-i, Delinda Disha ndan me ndjekësit ëndrrën e saj

Synimi i rradhës Hollywood-i, Delinda Disha ndan me ndjekësit ëndrrën e saj

11:55, 13/08/2022
A+ Aa A-

Delinda Disha, është një prej aktoreve të humorit më të pëlqyera në shqipëri.

Së fundmi ajo ka zhvilluar një Q&A në InstaStory.

Mes shumë pyetjeve një ndjekës e ka pyetur Delindën: “Çfarë do bëje nëse do lije aktrimin?”

Image

Pyetje të cilës Delinda i është përgjigjur shkurt dhe saktë: “Nuk do ta lë kurrë!”

E pyetur nëse Hollywood-i është në planet e saj, aktorja u përgjigj por pa treguar shumë detaje.

 

Image

Kujtojmë se aktorja ka nisur së fundmi në Egjipt pushimet me partnerin dhe djalin e saj. Delinda nuk i harroi ndejkësit dhe zhvilloi një Q&A në InstaStory.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco