Pas ndarjes, Emily Ratajkowski zbaton rregullin e famshëm: Model i ri flokësh

Pas ndarjes, Emily Ratajkowski zbaton rregullin e famshëm: Model i ri flokësh

14:43, 11/08/2022
A+ Aa A-

Pas ndarjes shumica e vajzave vendosin të bëjnë një ndryshim në pamje dhe kështu ka vepruar edhe Emily Ratajkowski.

Modelja është shfaqur me një look të ri, me flokë të gjata  ‘extensions’, e veshur me një fustan të zi.

 

Një ndryshim ky që bie në sy pasi 31 vjeçarja i mban flokët e saj disa centimetra poshtë shpatullave. Kujtojmë që Emily u nda nga bashkëshorti i saj duke e akuzuar për tradhti.

 

“Po, ai mashtroi. Ai është një mashtrues serial. Ai është një qen”, tha një burim dhe modelja duket se e konfirmoi duke pëlqyer disa statuse në Tëitter që shkruanin për ndarjen, ku njëri thoshte:

“Nuk mund ta besoj se ajo k*rvë e vogël mashtroi EmRata”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco