Eni Vasili ndan me ndjekësit foton e bukur me dy vajzat e saj

Eni Vasili ndan me ndjekësit foton e bukur me dy vajzat e saj

19:23, 10/08/2022
A+ Aa A-

Moderatorja e njohur, Eni Vasili u bë nënë e dy vajzave binjake një vit më parë dhe jeta e saj ka ndryshuar rrënjësisht.

Së fundmi, ajo ka publikuar një foto mjaft të ëmbël ku shihet teksa përqafohet me vajzat e saj.

“Lloji im i verës”, shkruan moderatorja e njohur krahas fotos.

Image

Kujtojmë se pas lindjes, Vasili postoi në Instagram foton e parë të vajzave, që erdhën në jetë të shëndetshme. Në imazh shfaqeshin dy duart e vogla të vajzave të kapura pas gishtit të Enit. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco