Këngëtarja shqiptare merr propozim për martesë nga partneri

Këngëtarja shqiptare merr propozim për martesë nga partneri

11:55, 06/07/2022
A+ Aa A-

Barbana Dini ka marrë propozim për martesë nga partneri i saj.

Gjithçka ka ndodhur mbrëmë kur Barbana ka festuar ditëlindjen dhe nga festa miqtë kanë publikuar një video ku partneri i saj ulet në gjunjë dhe i propozon.

Barbana tashmë prej disa kohësh po jeton në Amerikë me partnerin e saj.

Edhe pse identitetin e tij nuk e ka bërë të ditur, këngëtarja shpeshherë publikon foto krah tij ku nuk mungojnë dedikimet.

Në një foto të tyre pak kohë më parë, Barbana shkruante:

“Gëzuar ditëlindjen i fejuari im, dashuria ime, shoku im i ngushtë! Jam me fat që të kam! Të dua pafundësisht lumturia ime!”

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco