Ky është modeli i këpucëve që vajzat më ‘cool’ po veshin këtë vit

Ky është modeli i këpucëve që vajzat më ‘cool’ po veshin këtë vit

13:13, 24/06/2022
A+ Aa A-

Këpucët me platformë janë kthyer në rotacionin tonë të rregullt të garderobës prej disa kohësh, madje kemi pasur një version të motit të ngrohtë.

Pra, ka kuptim që diçka më e bukur do të ishte e radhës, veçanërisht pasi rehatia e pandemisë tani po këmbehet përsëri me netët jashtë.

Me sa duket, taka me platformë është këpuca e përsosur kalimtare për të na mësuar të gjithëve të vishemi sërish.

Por për vitin 2022, nuk është platforma modeste e viteve ’70 ajo që duket e gatshme për një rikthim tjetër.

Shihni më poshtë këpucët dhe kombinimet e këtij viti:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco