‘Nënshkrova një letër për vdekjen...’/ Mozzik rrëfen momentin e vështirë: Kam qarë pas shumë viteve

‘Nënshkrova një letër për vdekjen...’/ Mozzik rrëfen momentin e vështirë: Kam qarë pas shumë viteve

09:39, 01/05/2022
A+ Aa A-

Mozzik rrëfeu te emisioni i Donald dhe Romeo Veshajt, “Më lër të flas”, për një periudhë të vështirë të jetës së tij.

I pyetur se kur ka qenë hera e fundit që ka qarë, artisti kujton periudhën e pandemisë së Covid 19, kur i ati pësoi një sulm në zemër dhe para se të hynte në sallën e operacionit, mjekët lajmëruan se duhet të ishin të përgatitur për gjithçka.

 

“Hera e fundit që kam qarë, ka qenë koha e pandemisë, ka qenë rasti i babait. Në fillim ka pasur një sulm në zemër, asnjëherë nuk kishte qenë i sëmurë.

E çuam në spital, aty ka qenë momenti kur kam qarë pas shumë viteve, nënshkrova një letër para operacionit të tij, ku mbaja përgjegjësi edhe për vdekjen e tij. Thash çfarë po bëj”.

Tani babi është mirë, më mirë se unë madje, thotë këngëtari.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco