VIDEO/ Einxhel e puth, Donaldi: Faleminderit! Më shijoi shumë

VIDEO/ Einxhel e puth, Donaldi: Faleminderit! Më shijoi shumë

14:47, 27/01/2022
A+ Aa A-

Einxhel i ka shpallur "luftë" Donaldit që nga momenti kur ky i fundit nuk shpëtoi Dagzin nga eliminimi.

Dyshja kanë diskutuar e janë përplasur shpesh me njëri-tjetrin.

Së fundmi, Einxhel është dënuar të puthë banorin që ka më shumë inat brenda shtëpisë dhe moderatorja nuk ka hezituar të zgjedhë Donaldin.

Ajo i është afruar duke i dhënë një të puthur në faqe.

"Faleminderit! Më shijoi shumë", i është përgjigjur aktori.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco