U acarua për mbylljen e palestrave, Arta Nitaj publikon momente gjatë ushtrimeve ku thekson linjat trupore

U acarua për mbylljen e palestrave, Arta Nitaj publikon momente gjatë ushtrimeve ku thekson linjat trupore

11:00, 24/01/2022
A+ Aa A-

Me masat e reja që mori qeveria e Kosovës, të hyra në fuqi nga 22 janari, përfshihet edhe mbyllja e palestrave.

Ky vendim nuk u ka pëlqyer aspak personave që e frekuentojnë atë ambient.

 

Edhe modelja, Arta Nitaj njihet si fanse e zjarrtë e palestrës dhe që ushtron shumë.

Dje, ajo reagoi e revoltuar për vendimin e qeverisë për mbylljen e palestrave.

 

Më pas, ajo ka postuar momente ku ajo shfaq linjat trupore në palestër.

Arta njihet si një ndër modelet më se*si shqiptare.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco