Nesër eliminim i dyfishtë, dy banorë largohen nga ‘BBV’

Nesër eliminim i dyfishtë, dy banorë largohen nga ‘BBV’

19:17, 17/01/2022
A+ Aa A-

Nesër do të transmetohet edicioni i radhës i “Big Brother Vip”, si çdo të martë dhe të premte.

“BBV”transmetohet lidhje direkte me banorët do të zhvillohen ngjarje mjaft interesante ashtu siç ka ndodhur tani e më shumë se 100 ditë qëndrimi brenda shtëpisë.

 

Por, “Vëllai i Madh” për spektaklin e nesërm ka marrë një vendim të papritur që do të ndodhë për herë të parë.

Përmes faqes zyrtare të “Big Brother Vip” në “Instagram” është komunikuar lajmi se për herë të parë brenda shtëpisë do të eliminohen dy banorë brenda një nate.

 

Në anën e kujt do të jetë fati kjo mbetet për t’u parë se kush do qëndrojë e kush do të largohet.

Nga nominimi zinxhir i të premtes së kaluar, në nominim janë: Tani, Xheisara dhe Egzona.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco