Beyonce fotografohet me një kombinim veshjesh që kushton më shumë se 30 mijë dollarë

Beyonce fotografohet me një kombinim veshjesh që kushton më shumë se 30 mijë dollarë

10:18, 09/12/2021
A+ Aa A-

Beyonce fotografohet me një kombinim veshjesh të markave luksoze Gucci dhe Balenciaga, e cila është e mbuluar me kristale me vlerë mbi 30 mijë dollarë.

Sako ka paguar 13 mijë dollarë, kurse 10.800 mijë dollarë ka lënë mënjanë për dollakët, të cilat në fakt lidhen me çizmet (të ashtuquajturat pantaleggins).

Ajo e plotësoi look-un me doreza “pa gishta”, vathë Messika, syze dielli dhe një çantë Gucci në formë zemre që kushton 8500 dollarë.

Të gjitha veshjet janë nga koleksioni i vjeshtës 2021 i Gucci, i dizajnuar nga drejtori kreativ Alessandro Michele.

Ai vendosi të bashkëpunonte me Balenciaga dhe u ra dakord që të gjitha veshjet të mbuloheshin tërësisht me kristale. 

Sigurisht, ky është një koleksion për të cilin vetëm pak mund të veçojnë një figurë të majme.

Këngëtarja shoqërohej nga bashkëshorti i saj Jay Z dhe duke u nisur nga fotot e tjera që ka postuar, ata kanë shijuar një darkë romantike.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco