‘Phyy të dhj*fsha surratin, Bora e shiti varësen te dollari’, Olsi Bylyku i këndon trekëndëshit të famshëm

‘Phyy të dhj*fsha surratin, Bora e shiti varësen te dollari’, Olsi Bylyku i këndon trekëndëshit të famshëm

09:27, 06/12/2021
A+ Aa A-

Prej disa ditësh, në qendër të faqeve rozë është trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix.

Aktori i humorit Olsi Bylyku nuk ka hezituar t’i dedikojë një këngë si për të ç’dramazituar të gjithë situatën.

Ndër të tjera në këngë ai thotë: “Gati shpirti sa s’na plasi, Beatriksi prek Donaldin, edhe Bora kur i pa që tha: ‘Phyy të dhjefsha surratin’.

Por prap nuk e vrau mendjen hiç, nuk i luajti zari, biles varësen që i dha dhuratë e shiti te dollari”.

Nuk munguan frazat e tjera me nota humori ku thotë: ‘Ishalla sikur të ndahen Iliri me Sabianin’.

Krahas videos së publikuar në Instagram, ai ka shkruar:

“Shpresojme te vijne dite sa me te mira per Shqiptaret dhe te gjitha keto halle te mbarojne…”, duke shkaktuar kështu shumë të qeshura, të cilat janë reflektuar në komente.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olsi Bylyku (@olsibylyku1)

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco