Në premierën e filmit të ri të Bradley Cooper, të gjithë sytë tek Irina Shayk

Në premierën e filmit të ri të Bradley Cooper, të gjithë sytë tek Irina Shayk

19:31, 02/12/2021
A+ Aa A-

Irina Shayk mbështeti ish-Bradley Cooper në premierën e filmit të tij "Nightmare Alley", i cili ndezi spekulime se të dy janë përsëri bashkë.

Shayk tërhoqi vëmendjen me zgjedhjen e saj të modës në premierën e Nju Jorkut, ku pozoi vetëm në tapetin e kuq dhe me kolegen Stella Maxwell.

Modelja e famshme shoqëroi një kostum të zi dhe dekolte të thellë me alamete lëkure teksa pozonte në tapetin e kuq, gjë që ndezi edhe një herë spekulimet se ajo dhe Bredley u pajtuan pas ndarjes në vitin 2019.

Thashethemet për pajtimin e tyre po bëhen më të forta pasi ata kaluan një fundjavë së bashku gjatë Ditës së Falënderimeve dhe kështu nxitën më tej spekulimet.

Marrëdhënia e Irina Shayk dhe Bradley Cooper filloi në maj të 2015-ës, pak pasi ai u nda me Suki Waterhouse dhe ajo me Cristiano Ronaldon. 

Pas një viti ata dhanë lajmin se ishin në pritje të një fëmije. Fundi i historisë së tyre të dashurisë, për habinë e shumë njerëzve, ndodhi në vitin 2019.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco