Një darkë romantike për Donaldin dhe Beatrixin, ja çfarë ndodhi

Një darkë romantike për Donaldin dhe Beatrixin, ja çfarë ndodhi

10:17, 01/12/2021
A+ Aa A-

Donaldi dhe Beatrixi konfirmuan mbrëmjen e djeshme dyshimet e të gjithëve. Dyshja pranuan hapur që kanë ndjenja për njëri-tjetrin.

Në fund të mbrëmjes “Vëllai i Madh” i surprizoi banorët me një darkë romantike. Ato duhej të zgjidhnin dy prej tyre për të shijuar darkën dhe të gjithë zgjodhën Beatrixin dhe Donaldin.

Pjesë nga biseda mes tyre gjatë darkës:

Donaldi: Jam shumë i lumtur që të kam takuar

Beatrix: Dhe unë

Donaldi: Është shumë e çuditshme kjo ndjesia, prandaj më pëlqen

Beatrix: Faleminderit që më ke bërë të ndihem shumë mirë

Donaldi: Dhe ti më ke bërë të ndihem shumë mirë (e puth vazhdimisht në qafë)

Beatrix: Shumë, shumë fare

Donaldi: Më kishte marrë malli për ndjesi kështu

Beatrix: Dhe mua shumë

Donaldi: Dhe më pëlqen mënyra si ti reagon

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco