Kanye nuk po e kapërcen dot humbjen e  Kim Kardashian: Kjo lëvizje e dëshmon këtë

Kanye nuk po e kapërcen dot humbjen e Kim Kardashian: Kjo lëvizje e dëshmon këtë

20:13, 30/11/2021
A+ Aa A-
Reperi Kanye West ka fshirë nga faqja e tij në Instagram të gjitha fotot dhe videot, përkatësisht përmbajtjen e plotë me të cilën ka paralajmëruar albumin e ri.

Edhe pse llogaria e tij është ende aktive, nuk dihet nëse reperi do të postojë sërish në të. 

Reperi ndiqet nga 9.5 milionë njerëz në Instagram.

Kjo nuk është hera e parë që West fshihet nga Instagrami që kur u bashkua për herë të parë në rrjetin social në vitin 2016.

Pasi fshiu disa herë llogarinë e tij, ai u rikthye sërish në Instagram në korrik të këtij viti përpara publikimit të albumit të tij të dhjetë në studio Donda.

Edhe pse arsyeja e kësaj lëvizjeje është e paqartë, Kanje i fshiu njoftimet vetëm pak ditë pasi ndau njoftimin për Ditën e Falënderimeve të enjten, në të cilin shprehet se dëshiron të pajtohet me gruan e tij Kim, me të cilën ka katër fëmijë, shkruan Index. .hr.

Por, siç mund të lexohet në disa komente në rrjetet sociale, me këtë lëvizje Kanje vetëm dëshmon se nuk do ta kalojë kurrë Kim-in dhe se vuan shumë për shkak të lidhjes së saj.

Ajo ka paraqitur kërkesën për divorc në shkurt pas gati shtatë vitesh martesë dhe aktualisht po tërheq vëmendjen e publikut botëror duke dalë me humoristin Pete Davison.

“Gjithçka që mendoj çdo ditë është se si të ribashkoj familjen time dhe si ta kuroj dhimbjen që shkaktova”, ka shkruar West.

“Unë marr përgjegjësi për veprimet e mia. E vetmja gjë që është e përbashkët për të gjitha sukseset dhe dështimet e mia jam unë”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco