Lajmi i fundit

Afera e inceneratorëve/ Klodian Zoto dhe Stela Gugallja shpallen në kërkim ndërkombëtar

Aktorja turke bëhet nënë për herë të parë

Aktorja turke bëhet nënë për herë të parë

19:47, 30/11/2021
A+ Aa A-

Aktorja turke Ozge Ozpirincci është bërë nënë për herë të parë.

35 vjecarja ka sjellë në jetë një vajzë dhe sipas shtypit turk, të dyja janë në gjendje mjaft të mirë shëndetësore.

Për Ozge dhe partnerin e saj, aktorin Burak Yamanturk ky është fëmija i parë. Dhe gëzimi i saj lidhet edhe me kohën e lindjes së vajzës.

Aktorja nuk donte që ajo të ishte e shenjës së Akrepit.

“Lutem që vajza mos të lindë Akrep. I pëlqej vajzat akrepe, por ato i bëjnë vetes shumë dëm dhe kanë mendime të errta”, thoshte përpara pak kohësh në një emision televiziv.

Çifti sakaq ende nuk ka rënë dakort për emrin e vogëlushes, e nuk e kuptojmë se cfarë po presin ende!

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco