Beyonce surprizon këngëtaren shqiptare, ja veprimi i saj

Beyonce surprizon këngëtaren shqiptare, ja veprimi i saj

10:59, 28/11/2021
A+ Aa A-

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora festoi ditëlindjen e saj të 31-të, këtë vit ajo mori një një urim të veçantë nga Queen B.

 

Beyonce e ka uruar Rita Orën për 31-vjetor, në faqen web-it të saj personal ‘beyonce.com’, me mbishkrimin “Happy Birthday Rita Ora”.

 

E lumtur për këtë urim akoma më shumë ishte motra e saj Elena, e cila e bëri të ditur dhe më pas Rita e bëri repost.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco