Konkurrentja e 'Përputhen' ngacmon Borën për Donaldin, veprimi i moderatores nuk pritej

Konkurrentja e 'Përputhen' ngacmon Borën për Donaldin, veprimi i moderatores nuk pritej

19:03, 02/11/2021
A+ Aa A-

Duket se në lidhje me romancën që ka me Donaldin, Bora Zemanin e ngacmojnë edhe konkurrentët e Përputhen.

Publikisht, Ritvana i ka komentuar asaj nën foton e fundit të maskuar për Halloëeen si Harley Queen, dhe e ka ngacmuar në lidhje me të dashurin e saj.

Përshkrimi i fotos që Bora kishte postuar ishte: “Monstra e vogël e babushit”.

Ritvana, një nga vajzat e Përputhen e ka korrigjuar duke i komentuar: “Monstra e vogël e Donaldit”-koment i cili kishte marrë shumë pëlqime por më vonë është fshirë për arsye që nuk dihen.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco