'Hera e fundit që përmend vajzën time'/ Plas sherri mes Palomës dhe Sheilës

'Hera e fundit që përmend vajzën time'/ Plas sherri mes Palomës dhe Sheilës

09:26, 25/10/2021
A+ Aa A-

Një debat i ashpër është zhvilluara para pak minutave në shtëpinë e “Big Brother VIP” ndërmjet Palomas dhe Sheilës.

Ndonëse banorët i qetësuan ato në debatin e parë, Paloma vrapoi pak minuta më vonë për t’i përsëritur Sheilas se nuk do që t’i flas për fëmijën e saj.

“Për fëmijën tim nuk flet, mbylle gojën”, dëgjohet Paloma duke i thënë Sheilës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco