Ka miliona dollarë pasuri por Megan Fox mban një çantë prej 80 dollarësh

Ka miliona dollarë pasuri por Megan Fox mban një çantë prej 80 dollarësh

16:36, 24/10/2021
A+ Aa A-

Yjet mund të veshin disa gjëra mjaft të shtrenjta, kështu që është gjithmonë freskuese kur shfaqen diku me veshje të përballueshme.

Është edhe më e mahnitshme kur u pëlqen ai artikull i përballueshëm sa për të vazhduar ta mbajne atë, siç bëri Megan Fox me çantën JW Pei.

Aksesori JW Pei është bërë prej lëkure vegane dhe është bërë nga plastika e ricikluar me një brendshme artificiale prej kamoshi. 

Edhe pse ka një dizajn më të vogël të stilit baguette, recensuesit thonë se është ende mjaft i gjerë për të marre të gjitha gjërat tuaja thelbësore.

Fox u pa për herë të parë duke mbajtur një çantë në shpatullën e JW Pei në fillim të këtij shtatori, ndërsa po ecte nëpër qytetin e Nju Jorkut. 

Ajo u pa për herë të fundit dje duke mbajtur një çantë JW Pei këtë herë në një version blu. 

Një foto e Fox në Instagram u shpërnda nga stilistja e saj Maeve Reilly.

 Aktorja e ka stiluar çantën blu me xhaketë sportive, xhinse të drejta dhe taka të zeza.

Sidoqoftë, Fox nuk është e famshmja e vetme që ka ‘rënë’ në dashuri këtë çantë. 

Këtë çantë e kanë mbajtur edhe supermodelet si Emily Ratajkowski, Irina Shayk, Gigi Hadid dhe Hailey Bieber.

Gjithashtu, çanta e dorës ka 5.3 milionë shikime mbresëlënëse në TikTok, duke u dëshmuar të jetë e preferuara mes trendistëve dhe ndikuesve.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Maeve Reilly (@stylememaeve)

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco