Mos e besoni po deshët por ky këngëtar ka qenë ‘crush-i’ i parë i Elhaida Danit

Mos e besoni po deshët por ky këngëtar ka qenë ‘crush-i’ i parë i Elhaida Danit

11:57, 24/10/2021
A+ Aa A-

Ajo është sot një nga këngëtaret shqiptare më në zë të momentit, por si të gjitha vajzat, në periudhën e saj të adoleshencës ka pasur pëlqimet e saj.

Por a e dini se cili nga kolegët ka qenë “crush-i” i saj i parë?! Një dhe vetëm një… Ermal Fejzullahu.

 

E ftuar në “Jonida’s Room”, Elhaida tha:

“Ka qenë Ermal Fejzullahu, sepse në ato vite Ermali merrte pjesë në festivalet shqiptare dhe ishte shumë i famshëm. Unë ia këndoja të gjitha këngët”, ka thënë Elhaida duke risjellë në kujtesë hitin e Ermalit, “Për një dashuri”.

 

Madje pas këngës ajo tha me humor: “Mos është ende crush”, duke e përmbyllur bisedën me të qeshura.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco