Brooklyn Beckham dhe e fejuara e tij pozojnë lakuriq para pasqyrës

Brooklyn Beckham dhe e fejuara e tij pozojnë lakuriq para pasqyrës

14:29, 20/10/2021
A+ Aa A-

David Beckham dhe e fejuara e tij Nicola Peltz publikojnë shpesh në rrjete sociale foto dhe video për të gjithë ndjekësit e tyre.

Së fundmi, dyshja vendosi të realizojë disa “selfie” para pasyrës së tualetit.

26-vjeçarja u shfaq totalisht e zhveshur,ndërsa I fejuari I saj mbante vetëm një pehqir në pjesën e poshtme.

Modelja shfaqet e fshehur pas partnerit të saj për të mbuluar pjesët intime dhe të dy dukeshin shumë të këndshëm.

“Gruaja e jetës sime”, shkroi Brooklyn krahas fotove, ndërsa Nicole ia ktheu “Të dua me të vërtet!”.

Para pak muajsh, Nicola krijoi dy varëse me dhëmbët e tyre të pjekurisë, të cilat ishin të bëra prej ari.

“I bëra dhëmbët e pjekurisë varëse. Brooklyn Beckham, ti je shoku im më i mirë”, shkroi Nicola krahas fotos.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco