Ada ‘shkrihet’ nga surpriza që i bëri Edi...

Ada ‘shkrihet’ nga surpriza që i bëri Edi...

21:00, 15/10/2021
A+ Aa A-

Kjo ka ndodhur pas shumë debateve mes tyre.

Edi dhe Ada, ka muaj që kanë pasur diskutime në studio pas ofendimeve që ai i ka bërë.

 

Emisionin e kaluar, Edi i kërkoj falje Adës megjithëse ajo e pranoi nuk dëshironte asgjë me të, qoftë asnjë takim.

Ndërkohë, sonte Edi i ka bërë një surprizë duke lexuar me zë një tekst dhe i ka kërkuar sërish falje, pas kësaj, dyshja kanë kërcyer në skenë dhe nuk dihet se çfarë ndodhi më pas.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco