Trazohen ujërat në Big Brother/ Missi nga Kosova hyn për të ndarë ciftet në shtëpi

Trazohen ujërat në Big Brother/ Missi nga Kosova hyn për të ndarë ciftet në shtëpi

20:26, 15/10/2021
A+ Aa A-

Nëse kjo do të rezultonte e vërtetë, me siguri shumë ujëra do të trazohen në “Big Brother VIP” ku kanë filluar të krijohen dhe simpatitë e para të cilat jashtë po quhen çifte dhe xhelozit shprehen hapur.

 

Miss Universe Kosova 2020, Blerta Veselit i është bërë ftesa për të qenë banore në “BB VIP”, sipas ‘Prive’.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco