Befason Aurela Gaçe, ja si e pret këngëtarja ditëlindjen

Befason Aurela Gaçe, ja si e pret këngëtarja ditëlindjen

16:38, 15/10/2021
A+ Aa A-

Aureola Gaçe është një nga artistet më energjike dhe shpërthyese të skenës shqiptare.

Aq fuqi sa ka në zërin e saj, aq ka edhe në fizikun e saj dhe për këtë Aurela di si të kujdeset.

 

Në një video të postuar në “Instagram”, këngëtarja shkruan:

“Duke pritur 47-vjetorin (nesër dmth). Të kujdesesh për shëndetin tënd fizik, shpirtëror, psikologjik është dashuri jo vetëm për veten, aq më shumë dashuri shpërndajnë, aq më shumë japim në familje, në shoqëri.

 

Unë të paktën kështu e shoh, e kështu veproj”, shkruan Aurela.

Së fundmi, Aurela Gaçe ka publikuar projektin në bashkëpunim me Sinen, S.F.L, i cili ka risjellë tek publiku Dr. Florin, i ndarë nga jeta në moshën 35 vjeçare, projekt që është pritur mjaft mirë nga fansat.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco