Ka interes për Granitin? Beniada sqaron Palomën për raportet në 'Big Brother'

Ka interes për Granitin? Beniada sqaron Palomën për raportet në 'Big Brother'

13:29, 15/10/2021
A+ Aa A-

Granit Cana është një nga konkurrentët më të kometuar në shtëpinë më të famshe në Shqipëri.

Ai ka nisur që të krijojë një marrëdhënie shumë të ngshtë me një tjetër konkurrentë aty brenda, Fifin.

Fakti që mes tij dhe Fifit po lind diçka i ka stepur vajzat e tjera të shtëpisë që mund të kishin një pëlqim për të.

Një pjesë e konkurrentëve mendonte se Beniada kishte simpati për Granitin, mirëpo ajo ka sqaruar për Palomën se tashmë nuk e sheh me atë sy dhe nuk ka interes për të.

Madje, ajo është shpehutr se Graniti nuk është tipi i saj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco