FOTO/ Arta Elezaj sjell verën në mes të vjeshtës

FOTO/ Arta Elezaj sjell verën në mes të vjeshtës

19:16, 13/10/2021
A+ Aa A-

Njëra nga personazhet që merë vëmendje në çdo postim të saj.

Aktorja e shumë dashur nga publiku, Arta Elezaj, ka marrë vëmendje edhe së fundi.

 

Xhakarta e “O sa mirë”, e ka sjellë verën në këto imazhe të fundit.

Aktorja mori gjithë vëmendje duke marrë komente dhe pëlqime të shumta.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco