Me foto fëmijërie Beatrix na përloti me dedikimin për babain e ndjerë

Me foto fëmijërie Beatrix na përloti me dedikimin për babain e ndjerë

20:31, 10/10/2021
A+ Aa A-

Beatrix Ramosaj ka prekur të gjithë me postimet e saj të fundit në “Instagram”.

Këngëtarja e njohur ka treguar se sot janë bërë 11 vite që kur babai i saj u nda nga jeta.

Image

“Na mungon shumë ai. Thirre babanë tënd dhe tregoi atij se ti e do atë. Sot me 10 tetor, bëhen 11 vite që kur humba babanë tim të dashur. Vazhdo të pushosh në paqe baba,” shkroi ajo në mbishkrimin e fotografive.

Fotografitë janë të rralla nga fëmijëria e hershme e Trixës ku shihet bashkë me prindërit dhe vëllain Albanin.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco