Demi Rose shfaqet siç e ka bërë nëna natyrë! Modelja pozon tërësisht nudo

Demi Rose shfaqet siç e ka bërë nëna natyrë! Modelja pozon tërësisht nudo

12:56, 09/10/2021
A+ Aa A-

Demi Rose është një modele që në Instagram provokon gjithmonë fansat e saj të shumtë.

Modelja, që shquhet për format e saj bombastike këtë herë është shfaqur në rrjetin social plotësisht e zhveshur.

Me të pasmet e saj në plan të parë dhe me detin në sfond Rose çmend fansat e saj: ‘De ja vu’, shkruan Demi në postim e fundit nga Meksika duke djegur rrjetin me fotot bombastike, ku tregon format perfekte.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco