Sherri në jaht bëri xhiron e rrjetit, Chiara Ferragni dhe Fedez flasin për herë të parë: U zumë keq

Sherri në jaht bëri xhiron e rrjetit, Chiara Ferragni dhe Fedez flasin për herë të parë: U zumë keq

17:47, 26/09/2021
A+ Aa A-

Ka kaluar gati një muaj që kur rrjeti nuk e përmbajti dot veten, pas disa fotove të Chiara Ferragni me burrin e saj duke u zënë në liqenin Como.

Tashmë ata të dy kanë folur se çfarë ka ndodhur në jahtin luksoz duke na shtuar kureshtjen e ngjarjes që provokoi sherrin.

 

Në një “insta-live” Fedez ka thënë: “Është e vërtetë, u zumë keq. Por u sqaruan para se së ktheheshim tek shtëpia jonë në Milano.

Sherri më i madh ndodhi pikërisht në çastin kur jemi fotografuar. E kam fjalën për foton që u bë virale në rrjet. Sidoqoftë motivi ishin ca budallallëqe”, ka thënë bashkëshorti i Chiaras, këngëtari Fedez.

 

Gjatë zhvillimit të këtij episodi live ka hyrë edhe vet Chiara e cila ka sqaruar më tej.

“Motivi ishin ca çështje familjare”. 

 

Ky episod nuk ndikoi fare tek festimi i përvjetorit të tretë të martesës dhe askund tjetër në jetën e tyre.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco