Nuk di të ndalet! Ledina Çelo, vazhdon të publikojë fotografi provokuese nga bregdeti shqiptar

Nuk di të ndalet! Ledina Çelo, vazhdon të publikojë fotografi provokuese nga bregdeti shqiptar

15:23, 05/08/2021
A+ Aa A-

 Këngëtarja e njohur shqiptare, Ledina Çelo, po vazhdon ta shijojë qëndrimin në vendlindje.

Ajo është duke shijuar disa ditë të mira pushimi në jug të Shqipërisë, së bashku me fëmijët e saj.

Gjatë pushimeve ajo ka publikuar fotografi të shumta në rrjete sociale dhe nuk ka hezituar aspak që të ekspozojë linjat trupore.

Ajo ka ndarë një “selfie’ në Instastory ku duket mjaft tërheqëse me një palë bikini në ngjyrë portokalli.

Teksa ka treguar me krenari linjat trupore, këngëtarja vuri në pah edhe dy tatuazhet e saj të reja në bark, të cilat nuk i kishte ekspozuar deri më tash.

Përveç këtyre tatuazheve, Ledina ka edhe një tatuazh tjetër të madh në të pasme, që besohet të jenë krahët e një shqiponje.

Image

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco