Martohet këngëtari i njohur shqiptar

Martohet këngëtari i njohur shqiptar

17:09, 02/08/2021
A+ Aa A-

Këngëtari shqiptar, Rilind Mehmeta, i njohur si Lindi i dha fund beqarisë.

Krijuesi i hitit 'Pa facebook' dhe shumë këngëve tjera, ka vendosur të ndërroj status.

Ai këto dit i dha fund beqarisë duke e kurorzuar atë me martesë me modelen Argjira Blakaj në një darsëm madheshtore me organizim spektakular pranë qindra të ftuarve.. 

Takimi i tyre ndodhi rastësisht në një sfilatë mode ku Lindi kishte të përformonte ndërsa Argjira të sfilonte!

Lindi dhe Argjira janë çifti më i ri në showbizin shqiptarë po ashtu ndër çiftet më të bukura shqiptare.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco