Jasmina bën deklaratën e fortë për Andin e Përputhen

Jasmina bën deklaratën e fortë për Andin e Përputhen

08:23, 31/07/2021
A+ Aa A-

U bë kohë që Jasmina dhe Andi nuk janë më bashkë, por fansat ende duan t'i shohin bashkë.

Një prej tyre i ka shkruar Jasminës duke e pyetur pse e la të ikte Andin kur e donte aq shumë. 

“Pse e le të ikte një person që e doje shumë?”, ishte pyetja e fansit.

“Kush dëshiron të largohet, nuk ka qenë kurrë i imi!”, u përgjigj Jasmina, duke nënkuptuar se ka qenë Andi ai që i ka dhënë fund marrëdhënies mes tyre.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco