Nicole Kidman ndryshon look dhe duke kaq s*ksi

Nicole Kidman ndryshon look dhe duke kaq s*ksi

11:29, 24/07/2021
A+ Aa A-

E kemi parë gjithmonë me flokët bionde, me onde të krehura dhe të gjata por duket se ajo ka surprizuar të gjithë me fotografinë e fundit.

Flokë të shkurtër si asnjëherë më parë, kështu është shfaqur Nicole Kidman në një fotografi ku i ka habitur të gjithë ndjekësit dhe fansat e saj.

Komentet kanë qenë të shumta por gjithashtu është kuptuar se kjo prerje është për filmin e saj të ri pasi aktorja ndodhej në set.

Është hera e parë që Nicole shfaqet me një ndryshim kaq të madh. 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco