Kejsi Tola bën 'zemrën gur', publikon si rrallëherë foto me bikini

Kejsi Tola bën 'zemrën gur', publikon si rrallëherë foto me bikini

11:17, 23/07/2021
A+ Aa A-

Nëse në pothuaj të gjitha profilet e vajzave të njohura të showbiz-t fotot më të zakonshme gjatë kësaj periudhe janë ato me bikini, nuk është kështu për këngëtaren e njohur Kejsi Tola, e cila nuk poston asnjë foto me bikini, por  mjaftohet vetëm me pak foto nga plazhi (e veshur).

Por së fundmi këngëtarja ka guxuar dhe ka publikuar disa foto të reja në Instagram ku shfaqet duke pozuar me bikini.

Këngëtarja vë në dukje linjat e saj trupore me anë të një palë rroba banje ngjyrë të kuqe.

Image

ImageImage

Image

Image

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco