Dua Lipa realizon ëndrrën e saj dhe nuk mund të ishte më e lumtur se kaq

Dua Lipa realizon ëndrrën e saj dhe nuk mund të ishte më e lumtur se kaq

20:46, 21/07/2021
A+ Aa A-

Së fundmi, Dua Lipa ka publikuar në Instagrm dy fotografi të saj nga pushimet që po kalon në Mexico City gjatë fundjavës.

Prodhuesja e hitit ‘Levitating’, postoi disa çaste nga një Airbnb i quajtur Quetzalcoatl’s Nest, i cili i referohet një hyjnie antike Meso-Amerikane të njohur si gjarpri me pendë ose plumb.

Shtëpia e Airbnb, e cila kushton 359 dollarë për një natë, është një strukturë e çuditshme, në formë gjarpri, shumëngjyrësh, e ndërtuar në tokë, me disa dritare të vogla.

Në postimin në fjalë ajo kishte shkruar “ëndërr” duke lënë të nënkuptohet se këtë udhëtim e ka ëndërruar me kohë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco