Në dekadën e tetë të jetës, Cher nuk heq dorë nga stërvitja

Në dekadën e tetë të jetës, Cher nuk heq dorë nga stërvitja

09:45, 21/07/2021
A+ Aa A-

Këto ditë, diva amerikane Cher u filmua duke pushuar në Portofino, Itali, ku shijoi darkën dhe bëri një shëtitje nëpër qytet.

Këngëtarja, e cila festoi 75-vjetorin e lindjes në maj, dukej e bujshme e veshur me pantallona dhe një bluzë në formën e një korseje.

Siç mund ta shihni, duket shumë e ngushtë.

 Vetë Cher thotë se ka ndjekur një regjim të rreptë diete dhe ushtrimesh për dekada.

Sekreti i pamjes së saj të mirë ruhet, pasi ajo thotë: "Unë stërvitem shumë, pesë ditë në javë, dhe bëj zumba në shtëpi vetë. Vrapoj, ec, fillova të mësoj të shfletoj në moshën 60 vjeç ... Unë dua të jem e shëndetshme dhe në formë dhe mendoj se mund ta bëj atë. ”"Në vend të mishit, unë preferoj një dietë vegjetariane, dhe gjithmonë kam shmangur alkoolin dhe ilaçet. Kam pirë cigare për ca kohë, por edhe i kam hequr dorë. Unë mund të blej një pije tre ose katër herë në vit, asgjë më shumë se kaq, " tha këngëtarja dikur.

Ajo bëri operacionin e hundës dhe gjirit në fillim të karrierës së saj, dhe më vonë shtrëngoi lëkurën e tepërt në qepallat e saj, bëri ngritjen e vetullave dhe fytyrës, iu nënshtrua liposuksionit dhe është rregullisht në "botox".

“Po, kam bërë një ndërhyrje në fytyre. Kush nuk e ka bërë?” pyeti Cher.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco