Fation Kuqari bëhet nostalgjik, publikon foto të viteve më parë

Fation Kuqari bëhet nostalgjik, publikon foto të viteve më parë

07:43, 21/07/2021
A+ Aa A-

Fation Kuqari ka qenë padyshim një ndër konkurrentët më të komentuar të “Përputhen”, i cili vazhdon të mbetet i tillë edhe pas daljes nga programi.

Ai është shumë aktiv në rrjete sociale, ku së fundmi ka publikuar një foto të shumë viteve më parë.

Siç duket, Fationi është bërë nostalgjik dhe ka ndarë me ndjekësit një foto kur ishte vetëm 1-vjeç.

Nëse nuk do e kishte publikuar vetë, me siguri askush nuk do ta njihte.

Fationi shihet me shumë flokë dhe shumë ndryshe nga tani. Epo sigurisht, njeriu rritet!

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco