Ronela Hajati i ka idetë e qarta që tani, se çfarë muzike do të luhet në dasmën e saj

Ronela Hajati i ka idetë e qarta që tani, se çfarë muzike do të luhet në dasmën e saj

20:46, 23/06/2021
A+ Aa A-

Ronela Hajati është gjithmonë aktive me projektet e saj muzikore dhe gjithmonë sjell diçka të re për publikun.

Para disa ditësh, ajo solli albumin e saj më të ri dhe pati shumë sukses.

Pjesë e albumit ishin “Prologu” apo “Alo Alo” , bashkëpunim ky me këngëtarin nga Kosova, Vig Poppa.

Së fundmi, artistja ka qenë e ftuar në emisionin “ABC e pasdites”, ku ka treguar disa nga këngët që ajo i ka të preferuara.

Ronela veçoi “Is this love” dhe u shpreh se kjo do të jetë kënga e saj e dasmës.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco