Gjashtë orë për realizimin e tij, Dukagjin Lipa bën tatuazh gjigand në krah

Gjashtë orë për realizimin e tij, Dukagjin Lipa bën tatuazh gjigand në krah

20:11, 23/06/2021
A+ Aa A-

Babai i këngëtares shqiptare me famë botërore, Dua Lipa dhe njëherësh frontmeni i grupit ODA, Dukagjin Lipa, ka treguar tatuazhin e ri në trup.

Lipa realizoi një tatuazh masiv në krahun e djathtë, në të cilin kishte ndërlidhur shumë gjëra në të.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram, Dukagjini tregoi se për realizmin e këtij tatuazhi janë nevojitur gjashtë orë.

Ndërsa, reazultati final i tij ishte ai që deshi ta arrinte, por ky nuk është tatuazhi i parë që ka në trup, ngase edhe më parë kishte realizuar një tjetër më të vogël.

Kjo vjen pak ditë pasi Dukagjin Lipa ishte në Prishtinë, ku njoftoi se “Sunny Hill Festival” tashmë ka një lokacion të përhershëm

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco