Emrat e njohur të showbizit të cilët ishin prezent në ditëlindjen e Sara Hoxhës

Emrat e njohur të showbizit të cilët ishin prezent në ditëlindjen e Sara Hoxhës

14:14, 20/06/2021
A+ Aa A-

Sara Hoxha, festoi ditëlindjen në prani të shumë të ftuarve.

Kjo ditëlindje njëherësh ka bërë bashkë edhe gratë e të famshmëve.

 

Në këtë festë nuk kanë munguar miqtë e Sarës dhe Ledrit, në këtë festë u pa MC Kresha dhe bashkëshortja, Erzina e cila shihet rrallë.

Gjithashtu, në këtë festë ishte edhe futbollisti, Milot Rashica me gruan e tij, Belkiz.

 

Emrat të tjerë të show-bizit shqiptarë u panë aty si: DJ PM, DJ Dagz, Bardhi, Jetmir Agaj, producenti Çelik Lipa, Lumi B, Aktoret e Farës së Flliqt, menaxheri i Taynës – Rinor Hykolli, Festa Qoqaj, ish-konkurrenti i “Përputhen” e shumë të tjerë.

Image

Image

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco