Enca jep një ‘sinjal’ për Noizyn/ Ja detaji që nuk kaloi pa u vënë re

Enca jep një ‘sinjal’ për Noizyn/ Ja detaji që nuk kaloi pa u vënë re

14:56, 15/06/2021
A+ Aa A-

Kanë kaluar gjashtë vite nga bashkëpunimi i Noizyt dhe Encës.

Kënga “Bow Down”, ishte mega hiti i asaj kohe.

 

‘Sherri’ i Noizyt dhe Encës vazhdon edhe sot.

Por, të paktën nga ana e Encës nuk ka më hatërmbetje.

 

Këngëtarja ka risjellë në vëmendje përvjetorin e këngës duke e etiketuar Noizyn në postim, proces të cilin s’ka mundur ta dërgojë deri në fund.

 

Kjo me gjasë nga fakti se Noizy ende e ka “bllok”.

Le të jetë ky një sinjal drejt pajtimit kaq të kërkuar nga fansat!

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco