Me një gjest të vogël, Fisniku tregon raportin që ka me fëmijët e Fjolla Morinës

Me një gjest të vogël, Fisniku tregon raportin që ka me fëmijët e Fjolla Morinës

12:42, 15/06/2021
A+ Aa A-

=Këngëtarja shumë e komentuar, Fjolla Morina prej kohësh është në lidhje me Fisnik Sylën dhe shpesh çifti ka qenë në vëmendje të mediave.

Megjithatë, Fisniku dhe Fjolla kanë treguar se vazhdojnë ta duan njësoj njëri-tjetrin dhe kanë një raport shumë të mirë edhe me fëmijët.

 

Fisniku ka publikuar së fundmi një foto të Aalya-s shoqëruar me figurën e një zemre të kuqe, teksa ajo ndodhet në kurs baleti.

Fjolla ka thënë se dy vajzat e saj i ka prezantuar që në fillim të lidhjes me Fisnikun dhe se ato kanë krijuar një raport shumë special me Fisnikun.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco